FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deftones

hector02.07.2006 23:53

pentru toti fanii care au fost la concert, pareri ETC.

Sti, sti , sti de ce ma bucur eu? asta seara joaca Steaua in peluza ne-adunam echipa so incurajam.......OOOOOOOOOOOOOOOOOO..........!!!!!!

LoveNesta13.07.2006 13:52

N-a mai scris nimeni de deftones :( eu nu am fost da am auzit ca a fost misto.nu e nimeni fan deftones?