02.07.2006 23:53
pentru toti fanii care au fost la concert, pareri ETC.
Sti, sti , sti de ce ma bucur eu? asta seara joaca Steaua in peluza ne-adunam echipa so incurajam.......OOOOOOOOOOOOOOOOOO..........!!!!!!
pentru toti fanii care au fost la concert, pareri ETC.
Sti, sti , sti de ce ma bucur eu? asta seara joaca Steaua in peluza ne-adunam echipa so incurajam.......OOOOOOOOOOOOOOOOOO..........!!!!!!
N-a mai scris nimeni de deftones
eu nu am fost da am auzit ca a fost misto.nu e nimeni fan deftones?