salut...am deschis acest topic intrucat vreau sa anunt p toata lumea ca userul kamaciuki nu mai exista...
..am fost la o sala de net astazi si mi-am lasat id si parola acolo inregistrate...probabil ca cineva mi-a facut un rau(mi-a sters contul ai exact)...oricum va anunt ca noul meu ID este El_nin0_T0rr3s...0 este zero..
...danutz cand jukm frate finala aia ca mor rusii de nerabdare..
:D:D...astept sa dau add la mai multi...bine o sa incerc sa dau si eu la majoritatea...cred ca meritam sa mi se inample una ca asta intrucat consider ca am facut destule greseli..
..oricum nu se vor mai repeta...bafta tuturor in noul sezon..
