FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

e mica schimbare...:)

kamaciuki30.06.2006 18:17

salut...am deschis acest topic intrucat vreau sa anunt p toata lumea ca userul kamaciuki nu mai exista...:(..am fost la o sala de net astazi si mi-am lasat id si parola acolo inregistrate...probabil ca cineva mi-a facut un rau(mi-a sters contul ai exact)...oricum va anunt ca noul meu ID este El_nin0_T0rr3s...0 este zero..:D...danutz cand jukm frate finala aia ca mor rusii de nerabdare..:D:D:D...astept sa dau add la mai multi...bine o sa incerc sa dau si eu la majoritatea...cred ca meritam sa mi se inample una ca asta intrucat consider ca am facut destule greseli..:D..oricum nu se vor mai repeta...bafta tuturor in noul sezon..

dani@steaua4ever30.06.2006 18:36

pai in seara asta ios pe mess...am vzt mesajul tau dar jucam fifa:)

Prodigy_andrey30.06.2006 19:24

Bine mah da are ceva dak o sa-tzi spun tot kamaciuki ?? k asa m-am obisnuit nu de alta ;) si apropo se pot sterge id-urile ????????????? k de asta nu am auzit dak da zicetzi-mi si mie cum :D

kamaciuki30.06.2006 19:39

pai au sters adresa de yahoo mai...:D

i0nutz8301.07.2006 06:33

Cred ca omul_anonim a fost la mijloc.. ;)