FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bacau - Steaua 2-2 !!!

dani_teo07.11.2004 20:28

trebuia sa pierdem toate punctele..al 2 lea meci consecutiv in care echipa nu joaca nimic !! am fost de nerecunoscut, o echipa alktuita park din vedete venite de pe plaja la o miutza din obligatzie..ati vazut cum alergau moldovenii, cum se bateaua pt fiekre minge? si ai noshtri faceau la fel...in vise !! e bine ca speram la titlu insa cu astfel de jocuri nu putem face mare lucru..noroc cu restul competitoarelor care se impiedik mai des ca noi, altfel eram la jumatatea clasamentului si plangeam dupa meciurile din anii trecutzi...nu dupa Pitzi, nu putem plange ca am luat doar 1 kmpionat in 4 ani, ci dupa cele din anii 96-200...alta echipa, alta mentalitate...si revin, DICAAAA ESHTI DE KKT !!!