FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Top Moderatori - cei mai nesuferiti

radical28.06.2006 11:40

Votati cel mai nesuferit moderator...

 

SteauaToronto a fost adaugat - chestia cu manele :lol:

 

Eu am votat pe ripper, poate dauna siteul cu ritualurile prin cimitir, chiar am gasit poze cu el in cimitir, o rusine...

 

http://www.spirit.ro/cpg/albums/userpics/s...03%20-%20ok.jpg

Motanu D28.06.2006 11:48

Iarasi o sa iasa aici discutii.. :lol: :lol: :lol:

 

M-am votat pe mine pentru ca nu am reusit sa ma ocup cum trebuie de statistici si pentru ca 3/4 din posturile mele sunt offtopic !

alex ripper28.06.2006 13:16

eu m-am votat pe mine,cu toate ca alexdm bate campii cu satanismul .dar asa sunt copii astia teribilisti. :twisted: :lol:

radical28.06.2006 13:19
eu m-am votat pe mine,cu toate ca alexdm bate campii cu satanismul .dar asa sunt copii astia teribilisti. :twisted:  :lol:

 

nu bat campii asta e campanie negative :lol:

 

Traiasca eroii care lupta impotriva satanistilor!!!

AGRESSIVO198+128.06.2006 13:47

andreiasu,e de multe ori flegmatic si traieste cu impresia ca le stie pe toate,oare cum o fii in realitate?ca pe net?

 

 

ps-cu siguranta ai sa ma astepti acum la cotitura,sa-mi dai avertisment pt o eventuala incalcare a regulamentului

IONUTZ-CIPRIAN29.06.2006 07:56

:evil: >>>Eu nu am pe cine sa votez,nici unul nu mi se pare a fi nesuferit!!>>> :twisted:

Melku29.06.2006 10:26

Motanu D pentru motivul care l-a semnalat si el, nu a facut statisticile (chiar daca probabil din motive obiective) :lol:

AGRESSIVO198+129.06.2006 14:29

@MotanuD

 

nu are de ce sa iasa discutii,cei care se vad criticati aici ar trebui sa-si puna niste semne de intrebare,si eventual sa incerce sa-si schimbe atitudinea.

criticile,facute obiectiv nu au de ce sa creeze discutii

Motanu D29.06.2006 15:14

Nu stiu daca toti or sa voteze obiectiv si vor aduce argumente in acest sens. Unii o vor face la panarama. De aici si discutiile despre care pomeneam !

flo220329.06.2006 17:57

mie imi place fraza aceea din REGULAMENT "moderatorii au intotdeauna dreptate". a fost preluata dintr-un decalog comunist "seful are intotdeauna dreptate". asa ca nu vad ce rost mai are votul, toti sunteti ok!

horse3729.06.2006 18:26

m-am votat pe mine! de necaz si de placere :lol:

Dj01.07.2006 10:24

propun k topicul asta sa fie doar pt useri nu si pt moderatori

hhihiihhihi :twisted: :twisted: :twisted:

***alex***04.07.2006 13:34

Se stie el... cine vrea sa afle sa-mi dea un pm :lol: