De la inceputul campionatului si pana in prezent am primit foarte multe plangeri de la voi in care acuzati comportamentul userului kamaciuki. Consider ca, fiind aproape in pauza competitionala, a sosit momentul sa va exprimati liber parerea in ceea ce priveste acest caz, fiind pusi sa alegeti intre ramanerea lui kamaciuki in campionat si excluderea lui.
Va anunt din start ca vor fi luate in considerare doar voturile celor care au jucat cu el in actualul sezon (divizia A + CM), voturi care se cer argumentate.
ARGUMENTE PRO:
- conexiune buna, disponibilitate de timp
- joc destul de bun
ARGUMENTE CONTRA:
- jigniri repetate la adresa altor useri
- lipsa de fair - play in joc
NOTA: Data- limita pentru exprimarea voturilor este 29 iunie.
