FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A SOSIT MOMENTUL

gianini07.11.2004 16:21

a venit timpul sa ne distantam mai ales ca nationalu' a facut egal si dinamu a luat-o.

avem si restanta si ne ducem la 5 puncte daca batem si la bacau(conditie esentiala).

asa ca...HAI BAIETII :D