Acum cateva zile a inceput meciul Anglia-Suedia.
N-am putut sa vad prima parte jocului pentru ca am fost obligat sa ma uit la Din Dragoste :evil: :evil: . Oricum in povestea aia din dragoste era un copil stelist. Mircea Radu i-a daruit un tricou al Stelei cu toate autografele jucatorilor. Inca o data dovedim ca suntem cei mai buni la toate punctele de vedere!
P.S. - Ma surprins faptul ca tricoul era cu numarul sase(evident Radoi) desi nu se stia daca va ramane sau daca va pleca! Poate am fost cam prea duri cand i-am injurat pe cei de la Antena 1.
