FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Haine si adidasi originali

radooku_steaua22.06.2006 09:45

Fac comenzi pe eastbay, orice produs, toate marcile din lume, lucruri originale, mai ieftine ca in Romania. Perioada de livrare 3 saptamani si taxa de livrare 15$ pe produs. www.eastbay.com. Id de mess radoooku.

***alex***22.06.2006 10:07

Si-a luat un prieten niste ghete adidas si in loc sa-i vina numarul 43, i-a venit 28 :lol:

radooku_steaua12.07.2006 22:27

problema e ca nu a stiut de la cine sa ia... daca tipul i-a dat teapa e problema lui... eu nu dau tepe si in general daca pari om de incredere platesti cand vine produsul

pasma23.07.2006 09:47

Aduc orice produs de la Eastbay

www.eastbay.com

 

Dau comenzi saptamanal.

Produsele vin cam in 2-3 sapt.

Comision 10$ / produs. La mai mult

de 3 prod se negociaza comisionu.

 

Produsele vin in Bucuresti si in

Pitesti.

 

t***@***

0788273390