FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnire

i0nutz8320.06.2006 08:03

ca tot vine vara si probabil toti vom merge pe la munte, mare, bunici, femei de pe net, etc ma gandesc sa organizam o intalnire intre cei care au jucat sau joaca fifa 2006 in campionatul de pe www.fcsteaua.ro.

Ne cunoastem mai bine la un pahar de bere, mai platim polite mai vechi, cine stie ?;)

 

Ce ziceti?

PoWeR20.06.2006 08:11

ar fi ceva :P

i0nutz8320.06.2006 08:17

@power: tu esti din Gura Humorului, a? :)

PoWeR20.06.2006 08:19

da :D ... weekendu` trecut au fost zilele orasului -> 3Sud Est, Vama Veche, Boney M , bla bla bla ... mici, bere, gagici = pesa` :D

i0nutz8320.06.2006 08:21

Am fost p-acolo.. Aveti o sala de sport misto..si mai erau si niste nameti imensi prin 2002 cand am trecut prin zona..

PoWeR20.06.2006 08:21

na ... iarna :lol:

Un!t3d Roon3y20.06.2006 10:01

eu cred ca weekendul viitor o sa vin prin targoviste :) varmiu e d acolo si in fiecare vacanta ma duc la el

nyku_myhay20.06.2006 20:48

va astept prin targoviste... 8)

kamaciuki20.06.2006 21:25

cine are drum prin Craiova sau severin sa anunte...ne intalnim... :D ..sau dak va fi cineva la costinesti dupa 11 iulie pana pe 25 iar ne intalnim...si dak merge cineva pe lit grecesc dupa 5 august mergem sa mancam niste masline de la greci... 8) ...km atat.. :P

i0nutz8320.06.2006 23:00
va astept prin targoviste... 8)

 

E valabil si pt mine?:)

ultras_andrei_i21.06.2006 11:53

Cred ca cel mai potrivit ar fi sa ne intalnim la meciul din supercupa(dac nu sunteti plecati pe la mare,munte,etc.) la o bere si apoi sa facem atmosferape stadion.

mihai141121.06.2006 15:04

eu as propune Andrei sa iti joci meciurile ca ai 3 anulate iar ieri nu ai vrut sa joci cu mine.....cica e timp pana vineri... :roll: ...nu inteleg de ce nu jucati cand mai repede ca sa scapati etc

Ionut_stelistu23.06.2006 16:52

de targu mures ce ziceti?

sunt multi stelisti pe la mine :)

i0nutz8324.06.2006 09:07

..unguri mai sunt ?;)

Ionut_stelistu24.06.2006 09:20

looooool...mai sunt cativa :lol:

aditza_stelistu26.06.2006 11:20

veniti maine(27.06)in Bucuresti in fata la Unirii la ora 18 .va astept :lol: