ca tot vine vara si probabil toti vom merge pe la munte, mare, bunici, femei de pe net, etc ma gandesc sa organizam o intalnire intre cei care au jucat sau joaca fifa 2006 in campionatul de pe www.fcsteaua.ro.
Ne cunoastem mai bine la un pahar de bere, mai platim polite mai vechi, cine stie ?![]()
Ce ziceti?
