m-am intrebat de multe ori chestia asta... fiecare comentator ascunde lucrul asta, nelasand sa se inteleaga cu ce echipa simpatizeaza. Sigur, unii cu mai mult succes, altii cu mai putin, dar fiecare incearca pe cat posibil sa planeze misterul...
Asadar, Gradinescu de la TVR e stelist... am vazut mai multi forumisti de acord cu afirmatia asta... dar altii?
ma intereseaza in mod deosebit Ioanitzoaia si restul, cei de la GSP... ok, poate o sa ziceti ca sunt oamenii lui Voiculescu, tin cu Rapidul... tot ce se poate, insa io, de exemplu, daca mi s-ar oferi un post bun la Gazeta, prin absurd zic... asta n-ar insemna ca n-as mai fi Stelist, nu?
deci astept pareri in legatura cu treaba asta.. Ioanitoaia, Topescu (aici nu cred ca mai e cazul
), Costi Mocanu, Radu Naum, Cosmin Cernat (apropo, baiatul comenteaza si meciuri de fotbal?), Graur, Costi Mocanu, Sorin Hobana, etc etc etc...
