FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

poate face cineva o tema misto pt nokia cu steaua???

marianciufu16.06.2006 12:22

ma refer la teme pt telefoane cu symbian gen 6600 6630 6680 7610 si alte telefoane nokia hen astea ?

ar fi misto pt sony ericsson exista dar pt nokia ??

si ar putea fi postata pe site apoi