ma intereseaza absolut orice despre acest subiect... stie cineva ceva, a auzit de cineva, vreun prieten, caz concret, sau a citit ceva, vazut vreo declaratie la TV legata de treaba asta...
au inceput si in Bucuresti?
vin la toti cei care au cablu de net bagat in casa?
iau doar cativa, la nimereala?
unde as putea sa-mi ascund hardul?
(glumesc, sunt curat ca lacrima
)
