03.11.2004 07:56
cine o mai paria pe arsenal ca mine o sa pateasca. incredibil, ce au putut astia sa ma faca la buzunar de o luna incoace. echipa lui peste prajit. numai pariati pe arsenal daca vreti sa castigati!!!
looseri!
cine o mai paria pe arsenal ca mine o sa pateasca. incredibil, ce au putut astia sa ma faca la buzunar de o luna incoace. echipa lui peste prajit. numai pariati pe arsenal daca vreti sa castigati!!!
looseri!
Uite pe ce am pariat eu:
VfB - Benfica 1X
Newcastle - Dinamo Tbilisi 1
Besiktas - Athletic X2
Parma - Steaua 2
Om vedea... ![]()