FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propunerile pentru concursul de steaguri.

George Stan14.06.2006 11:21

Desi concursul de steaguri nu a fost atat de popular pe cat ne asteptam, iata mai jos care sunt propunerile (click pe linkuri pentru a vedea imaginile):

 

1.Stea

autor: sergiu_titan

http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/3...-2003074710.jpg

 

2.Craniu

autor:katau

http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/3...36_PIC02391.jpg

 

3.Inima 7

Autor: Popa Marius

http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/3..._st-rapid_4.jpg

 

4. Mirel 6 Unico

Autor: Vio

http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/3...62_steaua20.jpg

sergiu_titan14.06.2006 16:05

1. Stea- este facut de sergiu_titan nu titan_forever

Johnny`4714.06.2006 18:45

sunt intr`o oarecare nedumerire... intre nr.2 si nr.4 dar pana la urma inclin sa`i dau votul pt nr.4 pt ca nu prea vezi sp2b cu chipul unui jucator f des, chiar deloc...

felicitari la toti

i0nutz8314.06.2006 18:58

4.00

George Stan14.06.2006 21:04
1. Stea- este facut de sergiu_titan nu titan_forever

 

Imi cer mii de scuze, eu am facut greseala, nu stiu ce a fost in capul meu, :oops:

Triphat15.06.2006 18:03

2.. cel mai frumos realizat. :!:

Crush16.06.2006 21:37

steagul 2

ady4steaua16.06.2006 23:28
...steagul 2 :lol:
VSP17.06.2006 20:14

ma asteptam la mai multe seaguri avand in vedere ca cei din brigazi nu au voie sa participe !!! Si sunt foarte slabe ca, calitate . Doar katau merita cu adevarat primul loc pt ca al lui se aproprie de cele ultra`.Asta nu inseamna ca ceeilaltzi nu Trebuie felicitati !!!

 

Sper ca anul acesta sa fiie acelasi concurs si mai multe steaguri si alte ideei !!! MULT SUCCES !! ne vedem in peluza 8)

George Stan18.06.2006 22:17

Dintr-o mare greseala a mea, am omis sa introduc in concurs propunerea facuta de toc71cc, un steag cu o istorie mai mult decat interesanta. Ii cer scuze public.

 

Aici puteti citi mai multe despre povestea acestui steag

 

aici puteti vedea galeria foto cu steagul calatorind prin Europa

cynepmah18.06.2006 22:29

am si eu o intrebare,cant tine concursul?

George Stan19.06.2006 06:24

10 zile

cap_de_scoica22.06.2006 21:43

asta am votat ca doar l-am desenat:p

marco nu trebuia sa-ti dai numele!!

mai am poze ca steagul... din unghi mai bun dc e nevoie

redandblue22.06.2006 21:46

2...cel mai frumos dupa parerea mea!

undeva23.06.2006 06:58

steagul nr.2...e cel mai interesant..

bogdan23.06.2006 07:27

3 dupa suflet

ultras_andrei_i24.06.2006 07:54

Steagul nr 2,este cel mai bine realizat,merita locul 1

George Stan24.06.2006 11:59

Concursul s-a incheiat si a fost castigat de Katau, cu steagul de la meciul Boro - Steaua. Voi reveni cu detalii.