11.06.2006 12:59
salut
vand 3 fanioane cu Steaua:
1.din anul 1988` editat la praha,pt meciul: sparta praha-Steaua Bucuresti
2unul din 1987 facut pt meciul: Steaua -Universitatea(are si autografele unor jucatori de la Steaua din acea vreme
3.iar unul din 1989
cat de curand voi adauga poze
cei interesati sa lase un mesaj privat
