FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand 3 fanioane cu steaua

andreicta11.06.2006 12:59

salut

vand 3 fanioane cu Steaua:

1.din anul 1988` editat la praha,pt meciul: sparta praha-Steaua Bucuresti

2unul din 1987 facut pt meciul: Steaua -Universitatea(are si autografele unor jucatori de la Steaua din acea vreme

3.iar unul din 1989

 

cat de curand voi adauga poze

 

cei interesati sa lase un mesaj privat

ultrasa4ever14.06.2006 15:51

eu sunt interesata...lasa-mi un id ca sa vb...si CUMPAR orice cu Steaua!!tricouri bluze..fanioane...fulare !!mc

andreicta14.06.2006 16:28

vezi ca ti`am dat un msj privat...ne auzim pe mess