FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi, Mirel Radoi...

IL_Diablo02.11.2004 09:28

Este 0-0. Dupa peste 66 de zile de abseta Radoi pune mingea pe punctul de la 11 metri. Peste 25000 de spectatori ii striga numele. Sut Radoi! si BARA! Nimeni nu il injura pe Radoi! Un indreg stadion ii scandeaza numele capitanului. Peste cateva minute penalty din nou pt Steaua! Momente memorabile in tribune. Mirel Radoi, Mirel Radoi!... scandeaza un intreg stadion... atat vreau sa spun doar: Mandru ca sunt stelist!

C0r73z15.12.2004 17:14

da frate toata lumea il iubeste pe Mirel...asta e cel mai bun kiar dak uniii zic ca Neaga e cel mai bun de la Steaua.Se vede ca Mirel tine echipa...