02.11.2004 09:28
Este 0-0. Dupa peste 66 de zile de abseta Radoi pune mingea pe punctul de la 11 metri. Peste 25000 de spectatori ii striga numele. Sut Radoi! si BARA! Nimeni nu il injura pe Radoi! Un indreg stadion ii scandeaza numele capitanului. Peste cateva minute penalty din nou pt Steaua! Momente memorabile in tribune. Mirel Radoi, Mirel Radoi!... scandeaza un intreg stadion... atat vreau sa spun doar: Mandru ca sunt stelist!
