FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatirea Chat`ului

WebChat10.06.2006 08:12

Sal`tare, am vizitat situl dumneavoastra wwww si am o propunere:

pentru a avea o popularitate mai mare va-si ruga sa schimbati serverul de chat asa ca eu m-am propus sa va propun serverul [ irc.ChatRO.ro ] unde sa intrati....

Pe Chatul irc.CHatRO.ro se vor putea purta discutii si in direct intre echipa Campioana Steaua si cei interesati.

Ex: Noi colaboram si cu siteul Atac-Online.ro ... si in fiecate saptamana avem invitati cunoscuti .... Asa ca am putea colabora excelent impreauna.

 

Cea ce trebuie sa faceti dumneavoastra este sa schimbati serverul de pe intrarea java de chat adica sa puneti irc.ChatRO.ro inloc de serverul actual adica irc.irchat.TV

 

Este un server cu servicii stabile unde se poate inregistra Nick-ul prin parola.

Acest lucru inseamna ca de fiecare data utilizatorul va avea strict acelasi nick ,

deci mult mai usor de recunoscut intre prieteni.

De asemenea , canalele sunt foarte bine protejate , se inregistreaza de

la inceput , neexistant posibilitatea atacurilor unur "useri cretini".

Serverul poseda filtre de cuvinte obscene si vulgare, acestea nefiind

afisate pe canal, chiar daca se gaseste vreun user mai "nebun" care ar incerca

sa strice atmosfera de pe canal.

Deasemenea avem si radio asociat cu emisiuni interactive si dedicatiile muzicale.

 

Daca aveti probleme de conectare (nu aveti Java instalat sau nu se conecteaza,

intrati pe acest link pt ajutor configurare si conectare http://www.kables.ro/ajutor.htm

sau pe link-ul DEMO, cu cele mai putine facilitati http://www.irc.ChatRO.ro

 

Pentru cunoscatori se poate intra si cu mIRC /server irc.ChatRO.ro

sau prin situl asociat www.ChatRO.ro

 

Pentru mai multe informatii ma gasiti pe chat cu nick-ul: Tigger , e-mail: t***@***

 

Va multumesc pt atentie si astept un raspuns.