A inceput cel mai important spectacol al planetei...cel mai frumos si mai vizionat, CUPA MONDIALA la fotbal...din pacate nu suntem prezenti pentru a doua oara consecutiv dar asta nu ne impiedeca sa comentam pe marginea lui.
Spectacol desavarsit, Germania 2006...vom face si un top al celor mai frumoase goluri in fiecare zi in care se disputa meciurile, adaugand si sondaje pe aceasta tema.
Regula este simpla...zilnic veti vota cele mai frumoase 5 goluri...ultimele 2 goluri vor parasi zilnic topul fiind inlocuite de cele mai spectaculoase 2 goluri din ziua urmatoare.
Simplu: votati, postati si veti castiga dvduri cu meciurile Stelei!
Intrati si spuneti-va parerea despre acest Campionat Mondial si va vom oferi cadou prin tragere la sorti 3 dvduri cu meciurile Stelei din aceasta campanie europeana!
Modificare la regulament Top Gol...in cazul in care sunt goluri care nu vor primi nici un vot in ziua respectiva, si aceastea vor parasi topul indiferent daca sunt pe ultimele 2 locuri sau nu!
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2591
