FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galerii foto FCSTEAUA.RO

George Stan09.06.2006 11:56

Incepand de astazi, FCSTEAUA.RO va ofera posibilitatea sa va faceti propriile colectii de fotografii pe fcsteaua.ro. La adresa www.fcsteaua.ro/index/section/galleries/ oricine poate creea albume si poate incarca fotografii.

Regula sunt simple:

Fotografiile trebuie sa aiba legatura cu Steaua si sa nu aiba caracter ofensator/ilegal.

George Stan09.06.2006 12:16

Am uitat sa mentionez un feature important. Cu un simplu click puteti, pentru orice fotografie(a voastra sau a altcuiva), sa obtineti codul bb (...) pentru a o arata si pe forum.

twist3r09.06.2006 12:22

optiune de stergere a pozelor nu se pune ? din greseala am pus o poza de 2 ori si nu am gasit de unde pot sterge una din ele.

George Stan09.06.2006 12:48

a fost implementata si aceasta functie

Grinch09.06.2006 13:09

Felicitari George pentru idee . E excelent !

Virgil09.06.2006 14:15

Felicitari George !

i0nutz8309.06.2006 15:21

Ideea ar fi sa nu copieze lumea poze de prin alte site-uri, etc, ci sa vina cu ceva original, de preferinta poze personale. Wallpapere vedem peste tot..;)

twist3r09.06.2006 15:23

daca cumva te referi la cele puse de catre mine sa sti ca sunt facute de mine (iti pot da sursa .psd daca vrei dovada) , iar daca nu .. nimic :)

i0nutz8309.06.2006 15:26

Nu m-am uitat la ale tale.. Da-mi voie sa ma refer dupa ce ma uit :P

:arrow:

Grinch09.06.2006 15:43

Eu pur si simplu am vrut sa fac un album cu coregrafiile de anul trecut si de anul acesta , probabil o sa fac si cu mesaje . Banuiesc ca toti au acele poze dar am vrut eu sa fie acolo la un loc .

i0nutz8309.06.2006 18:25

Super albumul cu coregrafiile.. Pacat cu unele sunt cam micute..

Grinch09.06.2006 19:48

Mersi . Am facut si albumul cu mesajele .

twist3r11.06.2006 06:46

Daca nu e prea mare volumul de munca poate ar fi bine sa se faca si un fel de counter pt ca cei care au creeat galeriile sa stie care din poze sunt mai apreciate de ceilalti si care nu pt a le sterge pe acestea din urma. Spun asta pentru ca peste ceva timp cred ca o sa fie o groaza de galerii cu sute de poze in ele si o sa fie aiurea (pt mine cel putin) sa cauti printre mii de poze una calumea.

George Stan11.06.2006 14:23
ar fi bine sa se faca si un fel de counter

Se va face. Multumim de sugestie.

George Stan12.06.2006 22:00

Acum se pot ordona atat albumele cat si fotografiile dupa popularitate sau cronologic.

Daca mai aveti sugestii sau mai gasiti buguri sunteti invitati sa le postati aici si in masura timpului ne vom ocupa.

twist3r14.06.2006 17:43

Revin cu o problema. Userul alex_suk a copiat 2 dintre wallpaperele mele si a facut o galerie noua a lui. Nici macar nu a copiat varianta mare a wallpaperului. Mai are inca un wallpaper dar acela nu imi apartine. Rog moderatorii sa stearga cele 2 wallpapere de la el din galerie, pt ca nu cred ca are rost sa fie de 2 ori aceleasi poze in galerii diferite. Poate un buton de REPORT ar ajuta la identificarea acestui tip de probleme ?!

 

ps: problema rezolvata