FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs de pronosticuri pentru Campionatul Mondial !

Motanu D09.06.2006 07:32

La cererea unor utilizatori am dechis un concurs de pronosticuri pentru Campionatul Mondial.

Fiind destul de putine meciuri pe zi nu va exista un meci special pentru care veti putea primi punctaj dublu. Totdata distanta dintre etape e foarte scurta asa ca veti fi nevoiti sa fiti permanent pe faza.

Voi posta rezultatele intr-un thread separat.

Din pacate pana in momentul de fata nu exista nici un premiu pentru acest concurs.

armanovici09.06.2006 17:45

Ba da...Vom acorda premiu DVD Steaua-Lens 4-0!

bodanelu12.06.2006 20:49

cand se face un clasament cevA?

Motanu D13.06.2006 06:21

@bodanelu:

 

In cateva zile cand voi avea o conexiune stabila la net. Cum am rezolvat asta apare clasamentul.

mag_ioan200113.06.2006 08:43

eu zic ca argentina va castiga

***alex***13.06.2006 18:07

Hei, ce se intampla aici se triseaza?? La pronosticurile pt ziua 4 si ziua 5 s-a votat dupa inceperea primului meci, chiar si la 1 ora dupa!!!

Motanu D13.06.2006 18:13

@ ***alex*** :

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=69308#69308

 

Am discutat si acolo. Nu triseaza nimeni, fi sigur. Voi lua masuri !

Melku25.06.2006 12:31

Am observat ca in optimi unii au pus "X", pronosticul se pune pentru meci final sau dupa 90 de minute? Eu am pus pentru meci final...

***alex***25.06.2006 12:58

In mod normal pronosticul corect este cel de la finalul celor 90 de minute!

Motanu D25.06.2006 13:32
In mod normal pronosticul corect este cel de la finalul celor 90 de minute!

1 din 2 e prea simplu.

_yang29.06.2006 12:05

Nu mai apare clasamentu ala ??? Daca a aparut unde drak e...???

Motanu D20.07.2006 16:05

S-a facut. Postati acolo orice opinii sau probleme.

Acest topic va fi inchis si in 7 zile mutat la arhiva.