FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

paraschiv

horse3701.11.2004 14:35

joaca in meciul cu bacaul! asa da, draga comisie. asta-i starea de normalitate.

Virgil01.11.2004 16:23

Exact cum ai prevazut.Mi se pare firesc.Ei,nu putea Doru sa o dea el din prima?Si sa zica lumea: uite ba Doru desi e antistelist a fost corect,a dat-o pe aia buna.Nu, el a tinut mortis sa-l înjure toata lumea.Sa fie în centrul atentiei,sa-si faca imagine.Dar ce folos,ca a luat-o peste bot, de bine ce-i urs.

 

_________________

Hai Steluta !