Sal All Am Deschis Topicul Asta Pentru Ca Am Decis Sa Fac Skin-uri Pentru FcSteaua.ro Am Sa Incep Sa Le Fac Si Sa Imi Spuneti Ce Parere Aveti Multumesc ![]()
Sal All Am Deschis Topicul Asta Pentru Ca Am Decis Sa Fac Skin-uri Pentru FcSteaua.ro Am Sa Incep Sa Le Fac Si Sa Imi Spuneti Ce Parere Aveti Multumesc ![]()
contine si ringtone Scooter - Maria

Il gasiti pe pagina mea
Mereu Campioni - Steaua
Skin Cu MARELE Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]
http://www.filehost.ro/144089/Winamp_[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]_wsz/
Poza
Skin-urile Le Puteti Gasi Si http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/12/year/ Aici ![]()
Bravo!Sunt Foarte tari!ma bucur ca s'a gandit cineva sa faca! ![]()
FELICITARI SUNT SUPER TARI MAI ALES ACELA CU Mirel Radoi!!!
Sunt tari....astpet sa vine meshteroo sa posteze si el skinurile facute de el :twisted:
foarte frumos ce faci tu aici, imi par cam simpliste totusi, nu faci altceva decat sa inlocuiesti poza, restul e la fel.
foarte frumos ce faci tu aici, imi par cam simpliste totusi, nu faci altceva decat sa inlocuiesti poza, restul e la fel.
Pai daca e asa de simplu hai sa te vad si pe tine frate...
n-am zis ca e simplu, am zis ca e simplist. un lucru extreme de complicat poate avea un rezultat simplist.
gandeste-te numai la exemplul Dinamo! ![]()
![]()
![]()
Cred ca la asta se referea axl23 cand a spus ca e prea simplist
si avea dreptate !
http://www.softpedia.com/get/Authoring-too...nerToo-SE.shtml
O scurta descriere a programului " SkinnerToo is a tool to help you creating your own Winamp Skin.
You can put the picture of your girl/boy friend, favorite soccer team, your lovely pet, or anything as your Winamp skin.
With an easy user interface, you won't waste your time, you only need less than one minute! SkinnerToo formerly known as Winamp Skin Maker or Skinner, with the main feature, it's support both Winamp 2.x, Winamp3 and Winamp 5 Skins."