:?: nu inteleg de ce insista Zenga cu Dica. e total iesit din forma. de 5 meciuri jucam in 10 oameni. chiar nu vede nimeni? putina tusa cred ca i-ar prinde bine. in rest totul e perfect pana la meciul cu parma. Neaga e cel mai tare. face peste 5 mil de euro. din juniorat a fost peste Mutu.
