FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce parere aveti?

manuela08.06.2006 10:24

Meme a fost dinamovist?!.Asa a zis piticu` ala pe OTv aseara...si Borcea la Recursul etapei...cand il intreba pe Meme dc isi mai aminteste cand erau pe aceeasi baricada.

Sincera sa fiu pe mine una nu ma deranjeaza...eu una, pana prin 2000 nu stiam nimic de fotbal...pana cand mi le-am luat din cauza Stelei si am inceput sa fiu interesata de tot ce inseamna Steaua...si pt ce imi luasem bataie.Slava Domnului A MERITAT.

Pe voi va deranjeaza?

 

Nu stiu exact dc este adevarat.

armanovici08.06.2006 10:25

Discutati va rog despre asta pe topicul dedicat lui MM Stoica!

 

Multumim!