Vreau sa stiu daca mai are cineva probleme cu incarcarea site-ului www.gsp.ro cand foloseste Internet explorer. Mi se deschide o fereastra in care apar site-urile stelisti.ro, si celelalte de la echipele adverse. Insa cand deschid www.gsp.ro cu Opera merge. Problema asta o am de ieri, cu diferenta ca ieri si pe Opera aparea ce am spus mai sus si nici site-ul prosport nu mergea deloc. Acum prosport merge dar gsp are problema de mai sus pe internet explorer. Multumesc
