FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme cu site-ul gsp pe Internet explorer

razvan198308.06.2006 10:23

Vreau sa stiu daca mai are cineva probleme cu incarcarea site-ului www.gsp.ro cand foloseste Internet explorer. Mi se deschide o fereastra in care apar site-urile stelisti.ro, si celelalte de la echipele adverse. Insa cand deschid www.gsp.ro cu Opera merge. Problema asta o am de ieri, cu diferenta ca ieri si pe Opera aparea ce am spus mai sus si nici site-ul prosport nu mergea deloc. Acum prosport merge dar gsp are problema de mai sus pe internet explorer. Multumesc

manuela08.06.2006 10:30
http://www.gsp.ro/index.php. Incearca asa. Nici la mine nu merge www.gsp.ro, si tot de ieri. :wink:
razvan198308.06.2006 10:39
http://www.gsp.ro/index.php. Incearca asa. Nici la mine nu merge www.gsp.ro, si tot de ieri. :wink:

La cea scrisa de tine apare imposibil da gasit pagina. E clar atunci ca problema e la ei. Vad acum ca se deschid greu rau site-urile gsp si prosport.

Motanu D08.06.2006 10:43

Ambele au mers aiurea in ultimele zile, indifernt de browserul folosit. Am incercat 5 browsere diferite si la fel. Si nu mai folositi porcaria aia de Internet Explorer :twisted: :twisted: :twisted: !!!

 

Vad acum ca se deschid greu rau site-urile gsp si prosport.

 

Intotdeauna s-au deschis greu. Arunca o privire pe sursa lor si ai sa intelegi de ce !

Bogdan4Steaua08.06.2006 13:11

Imi merge varianta www.gsp.ro/index.php

 

In link-ul dat mai sus este un punct la sfarsit si de aceea nu merge.

razvan198308.06.2006 13:21

Da asta merge, mersi.

redandblue08.06.2006 15:46

sa te pisi pe el de gsp ca nu mai merge deloc....

***alex***08.06.2006 17:16

Mie nu imi merge prosport-ul! Ieri a fost gazeta blocata, azi prosport nu se incarca! Ce naiba au???

Dawson08.06.2006 20:48

Nici eu nu pot deschide gsp de vreo doua zile. PS a avut si el ceva probleme ieri, dar pentru putin timp. Oricum, Motane, ai dreptate. Trebuie sa-mi bag Mozilla. :D Faceti si voi la fel!

Cristinet8609.06.2006 05:20

Nici mie nu-mi merge, dar cel mai adesea nu-mi merge cand bag direct gsp.ro, daca incerc cu forma lunga (www.gsp.ro) merge.