08.06.2006 06:15
Forzza Steaua Hei Hei Forzza Steaua, forzza Steaua Hei Hei
Si multa bafta in continuare in Campions Ligue si in compionat si va rog sa ii decimati pe rapidisti in supercupa Romaniei. :twisted:
La multi ani Steaua
Si multa bafta lui Ogararu la noua echipa (nu te vom uita niciodata si vei fi in inimile noastre pentru totdeauna ca si Laca.) Mult Noroc
