FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Felititari unei Mari Campioane

duineam08.06.2006 06:15

Forzza Steaua Hei Hei Forzza Steaua, forzza Steaua Hei Hei

Si multa bafta in continuare in Campions Ligue si in compionat si va rog sa ii decimati pe rapidisti in supercupa Romaniei. :twisted:

 

La multi ani Steaua

 

Si multa bafta lui Ogararu la noua echipa (nu te vom uita niciodata si vei fi in inimile noastre pentru totdeauna ca si Laca.) Mult Noroc

armanovici08.06.2006 07:49