07.06.2006 21:33
Va rog daca are cineva rasul lui Becali in format pentru telefon mobil sa puna aici un link de unde sa pot sa-l descarc!
Rog moderatorii sa lase macar pana maine seara topicul, si daca nu scrie nimeni pana atunci pot sa-l stearga!
Va multumesc
