FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rasul lui Becali

***alex***07.06.2006 21:33

Va rog daca are cineva rasul lui Becali in format pentru telefon mobil sa puna aici un link de unde sa pot sa-l descarc!

Rog moderatorii sa lase macar pana maine seara topicul, si daca nu scrie nimeni pana atunci pot sa-l stearga!

 

Va multumesc

I.N.Money07.06.2006 21:43

Da,iti dau eu acest minunat ras :lol: .

***alex***07.06.2006 21:44

Merci, dar eu vroiam varianta fara vocea lui Calinescu! O are cineva?

Melku08.06.2006 00:06

Si eu il vreau, e sooooooooperamuzant, mor de ras cand il aud :mrgreen:

MosIonRoata08.06.2006 00:37

"Cine rade la urma rade mai bine" - Proverb Romanesc

 

 

Sanatate!

uZy | @nDr3i08.06.2006 00:53

unde pot sal aud si eu ?:P

ManiaCU08.06.2006 05:45

Vreau si eu plzzzz :lol: e prea tare pentru tel mobil ! Puneti si voi un link sa il descarcam :wink:

armanovici08.06.2006 07:51

Discutati pe topicul dedicat lui Gigi!