FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani Steaua !

Virgil07.06.2006 10:15

Astazi Steaua noastra implineste 59 de ani de existenta.O existenta frumoasa,punctata prin cele de 22 de titluri de pana acum,20 de cupe ale Romaniei,prin onoarea de a fi finalista a Cupei Intercontinentale,printr-un titlu de campioana a cluburilor europene,printr-o Supercupa a Europei,4 Supercupe ale Romaniei si alte performante deosebite.

 

S-a intamplat ca azi sa avem meciul cheie de la Vaslui.Cel mai frumos cadou pentru sarbatorirea a 59 de ani de la infiintarea clubului ar fi cucerirea titlului de campioana in chiar aceasta zi.

 

La unison,noi Stelistii,uram echipei Stelare sa castige 23-ul,ani multi si fericiti alaturi de suporterii sai.

 

FORZA

antonika07.06.2006 10:20

la multi ani! tot ce e mai bun... multe cupe, campionate si supercupe iti dorim... merci ca existi

Melku07.06.2006 10:27

Sarbatoarea de azi va fi cu atat mai mare! :lol:

armanovici07.06.2006 10:38

La cat mai multe ralizari!!

***alex***07.06.2006 13:26

La Multi Ani! Cadoul de ziua noastra speram ca va fi titlul!

IONUTZ-CIPRIAN07.06.2006 15:56

:evil: >>>LA MULTI ANI ,SI FELICITARI PT TITLUL 23!!!!ACUMA URMEAZA 24!!!>>> :twisted:

general_angel07.06.2006 16:04

La multi multi multi multi ani. SA luam si 24 si 25 si 26 si pana la 100 daca e posibil. Traiasca Steaua.

DTP-Ludacris07.06.2006 16:46

La Multi Ani ! Au castigat in 59 de ani cat alte cluburi in 100 !

antonika07.06.2006 17:59

cele mai frumoase 2 cadouri pe care le putea primii Steaua de ziua ei au ajuns in Ghencea:

 

1. Titlul cu nr 23

2. Umilirea rapidistilor la Jiul :twisted: :twisted: :twisted:

uZy | @nDr3i07.06.2006 22:03

LA MULTI ANI!!!!

dbd09.06.2006 06:40

La multi ani !

si tot ce e mai bun !

Virgil11.06.2006 19:29

148032134896a8b672dc3_402_580_.jpg

 

www.prosport.ro

axl2311.06.2006 19:49

mda, simpatic, ca de obicei prosportu linge unde scuipa.

antonika12.06.2006 06:02

eu unu inca ma mir ca a zis ceva bun de Steaua.... cred ca e o premiera modiala

Gaby12.06.2006 13:24

Mda, vazand grafica de mai sus imi aduc aminte ca trofeele de jos (Cupa Romaniei si Supercupa) n-au mai ajuns de mult de tot la Steaua. Asta ca sa nu mai vorbesc de trofeele de sus (cele europene) :lol:

 

Sper ca aniversarea urmatoare (cea mare, de 60 de ani) sa ne prinda macar cu inca 3 in plus la suma de 49 de trofee (1 + 1 + 23 + 20 + 4) de acum.

Dawson12.06.2006 15:41

Adica sa luam Supercupa, ChL sau UEFA si Campionatul cel putin. Corect, plus Cupa, ca n-am mai luat-o de mult.

Sa moara milogii! :lol:

spre_2412.06.2006 21:13

o sa lom toate astea ! o sa lom sunt sigur;)

I.N.Money12.06.2006 21:58
148032134896a8b672dc3_402_580_.jpg

 

www.prosport.ro

cup-img.jpg

asta ne lipsea...ce frumos arata langa "sora" ei mai mare cucerita in 86.

antonika13.06.2006 11:19

ca si trofeu(cum arata) miemi place mai mult cum arata CUPA UEAFA.... dar ca si glorie prefer Cupa ligii Campionilor....

Alex1401.08.2006 16:29

frate mai temrina si tu cu postarile astea de 3 cuvinte la subiecte de acum 2 luni!

uZy | @nDr3i01.08.2006 16:53
frate mai temrina si tu cu postarile astea de 3 cuvinte la subiecte de acum 2 luni!

 

are lag 8O ...cred ca mare...are lag in urma cu o luna sau 2