Astazi Steaua noastra implineste 59 de ani de existenta.O existenta frumoasa,punctata prin cele de 22 de titluri de pana acum,20 de cupe ale Romaniei,prin onoarea de a fi finalista a Cupei Intercontinentale,printr-un titlu de campioana a cluburilor europene,printr-o Supercupa a Europei,4 Supercupe ale Romaniei si alte performante deosebite.
S-a intamplat ca azi sa avem meciul cheie de la Vaslui.Cel mai frumos cadou pentru sarbatorirea a 59 de ani de la infiintarea clubului ar fi cucerirea titlului de campioana in chiar aceasta zi.
La unison,noi Stelistii,uram echipei Stelare sa castige 23-ul,ani multi si fericiti alaturi de suporterii sai.
FORZA


