Intr-un interviu recent,capitanul echipei noastre a declarat ca nu îi e teama de National,si ca în nici un caz Steaua nu va pierde sau va face meci egal.Chiar daca bancarii au în cap fitze ca ne dau multe goluri,Mirel a spus ca indiferent de câte goluri vor da ei,noi vom da cu unul mai mult.Asa încât cred ca vom urmari un meci disputat,tensionat,cu multa risipa de energie,cu goluri si sper,fara cartonase în tabara noastra.Nationalul e un adversar care trebuie respectat,si tocmai de aceea cred ca vom învinge.Pentru ca asa a fost si în cazul ultimelor doua victorii,obtinute în fata lui Standard si a CFR ului.Sa venim cât putem de multi pe Old Ghencea,pentru a fi al 12-lea jucator al echipei noastre iubite.FORZA Steaua!
