Sal, Steaua are si mult suporteri strain, va rog scrie si pe tropic la limba engleza ABOUT Steaua. La primul tropic are oameni care asteaptat raspuns. Eu dati acest tropic si la forumul CSKA, si mult suporteri CSKA dorez vorbi cu voi, dar nu stiat romuna cau mine.
Iata URL pe acest tropic: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=25
Eu va rog tot de voi care intelege limba engleza va merge si cu acest tropic, repeta Steaua are mult suporteri strain.
Iata si forum CSKA pe englez unde deja are suporteri Steaua.
http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=3263 - tropicul Steaua
http://forum.cska.bg/viewforum.php?f=21
Voi putea se regista pe forum de aic:
http://forum.cska.bg/profile.php?mode=regi...ter&agreed=true
Bun venit!!!
meu YM: milan_nikolov
