FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

mutu pus pe liber

horse3729.10.2004 14:09

cum la ora aceasta mai toti stim care a fost verditul clubului in cazul lui Adrian Mutu, sa-l "claxonam" pe Ciobanul.

sa-l aducem la noi daca federatia engleaza il suspenda doar sase lui asa cum cere si fifa intr-un astfel de caz.

are toate sansele daca-si da seama ca sportul nu poate convietui cu drogurile. la noi poate arata lumii intregi ca ce a fost in viata lui nu se mai intoarce. Steaua este clubul care-l poate relansa in echipele de top ale continentului daca nu cumva Steaua usor va redeveni una dintre ele.

cu alte cuvinte eu sant pt Mutu dar in cele mai stricte conditii ce se impun unui jucator care a ajuns aici. adica mai tot timpul controlat.

Virgil29.10.2004 16:20

O spun cu parere de rau : lui Mutu i-a placut mereu libertatea.

greco29.10.2004 16:51

Mutu nu vrea sa vina la Steaua. Daca se va intoarce in Romania, o va face numai la Dinamo, dar e extrem de improbabil sa aleaga Romania cand poate merge la echipe ca Galatasaray sau Sahtior Donetk.

serban2303.11.2004 19:20

parma-Steaua 2 pauza 2 final cota 8.75 pomana curata.

merita incercat.

Cat despre arsenal nu ai invatat ca in orice etapa de campionat sau Liga trebuie sa fie si surprize.