cum la ora aceasta mai toti stim care a fost verditul clubului in cazul lui Adrian Mutu, sa-l "claxonam" pe Ciobanul.
sa-l aducem la noi daca federatia engleaza il suspenda doar sase lui asa cum cere si fifa intr-un astfel de caz.
are toate sansele daca-si da seama ca sportul nu poate convietui cu drogurile. la noi poate arata lumii intregi ca ce a fost in viata lui nu se mai intoarce. Steaua este clubul care-l poate relansa in echipele de top ale continentului daca nu cumva Steaua usor va redeveni una dintre ele.
cu alte cuvinte eu sant pt Mutu dar in cele mai stricte conditii ce se impun unui jucator care a ajuns aici. adica mai tot timpul controlat.
