FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

am scazut 1 mil--- vand legitimatii la tribuna 0

nookie_steaua26.10.2004 11:16

vand 1legitimatie la tribuna 0 sector A rand 10 loc 6 1,5mil va rog...daca o doriti lasati-mi mail.....la n***@*** sau mess pe offline pe yahoo messenger ID : nookie_steaua

vreau 1.5mil sau 1 alcatel 512 (in stare BUNA)