intr-adevar aceasta este intrebarea care se pune in momentul de fata.voi ce credeti???
intr-adevar aceasta este intrebarea care se pune in momentul de fata.voi ce credeti???
toti credem, in afara de Borcea si acolitii lui.
Sunt sanse mari.
__________________
când o vrea norocul sa-si întoarca pasul,nu aduce anul ce aduce ceasul.
Cui îi pasa de ceea ce crede o persoana care exprima de fiecare data numai stupiditati?toti credem, in afara de Borcea
[Cui îi pasa de ceea ce crede o persoana care exprima de fiecare data numai stupiditati?[/quotevorba vine
A,daca e numai vorba,atunci nu e nici o problema.
Sansele sunt mari sa va calificati, deoarece Parma e intr-o stare foarte prosta si puteti castiga la ei acasa! dati-mi voie sa va contrazic Oracolul si sa va spun ca mai mult decat sigur Besiktas va va bate!
Ca de altfel si A. Bilbao!
REDDOGS RULE!
s-a vazut in ultimele meciuri ale Stelei ca exista intr-adevar o echipa cu suflu european!sper din tot sufletul meu de stelist sa invingem astazi parma!e ora 2 si nu mai am rabdare...am incredere...ne vom califica si vom face o figura frumoasa in Cupa UEFA...