FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA SE CALIFICA???

MOBY-DIK25.10.2004 12:42

intr-adevar aceasta este intrebarea care se pune in momentul de fata.voi ce credeti???

gianini26.10.2004 21:04

toti credem, in afara de Borcea si acolitii lui.

Virgil27.10.2004 15:27

Sunt sanse mari.

 

__________________

 

când o vrea norocul sa-si întoarca pasul,nu aduce anul ce aduce ceasul.

Virgil27.10.2004 19:30
toti credem, in afara de Borcea
Cui îi pasa de ceea ce crede o persoana care exprima de fiecare data numai stupiditati?
gianini27.10.2004 19:58
[Cui îi pasa de ceea ce crede o persoana care exprima de fiecare data numai stupiditati?[/quote

vorba vine

Virgil27.10.2004 21:44

A,daca e numai vorba,atunci nu e nici o problema.

reddog29.10.2004 12:11

Sansele sunt mari sa va calificati, deoarece Parma e intr-o stare foarte prosta si puteti castiga la ei acasa! dati-mi voie sa va contrazic Oracolul si sa va spun ca mai mult decat sigur Besiktas va va bate!

Ca de altfel si A. Bilbao!

REDDOGS RULE!

duxdominus04.11.2004 11:38

s-a vazut in ultimele meciuri ale Stelei ca exista intr-adevar o echipa cu suflu european!sper din tot sufletul meu de stelist sa invingem astazi parma!e ora 2 si nu mai am rabdare...am incredere...ne vom califica si vom face o figura frumoasa in Cupa UEFA...