FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

THEME Xp cu steaua

cmt-steaua29.05.2006 17:54

Vrea cineva un theme de xp cu Steaua ? Cretzie personala . Daca da raspundezti la mesaj si mai vorbim.

Motanu D29.05.2006 18:02

Poti sa postezi macar un screenshot cu el ! Sa vedem despre ce e vorba !

Daca e facut de tine cred ca ai avut ceva de lucru. Am vrut candva sa fac si eu unul dar mereu am avut altele de facut.

DTP-Ludacris29.05.2006 20:11

Sper sa fie ceva marfa... :roll:

 

Pls posteaza cateva screen-shoturi sa vad si eu cum arata ca m-ai facut curios :oops:

cmt-steaua30.05.2006 05:46

Cu cea mai mare placere , dar nu merge sa le pun :( .

O sa dau un link la care sa le vedetzi . va fi gata pana diseara.

Ce contine:

Putetzi sa schimbatzi background'u voi dak nu va place. La login screen are o poza cu emblema Stelei si la bootscreen tot cu Steaua. Se aude melodia lui scoter cand intri si iesi din windows. Daca avetzi sugesti le astept. :D

***alex***30.05.2006 06:53

Asta e tare cu melodia lui Scooter cand intri si iesi din Windows. Asteptam linkul...

Ionutdal30.05.2006 10:05

ce se mai aude cu link-ul ? pe cand ? suntem curiosi ...

FanSteaua4Life30.05.2006 11:32

si eu vreau.......

cmt-steaua30.05.2006 14:03

Ca sa nu ne mai complicam atat ( k mai dureaza ceva pana refac site'u care a disparut de pe server printr-o minune :x ) mai bine va dau theme'u prin

messenger. Voi zicetzi ce va place si ce nu .Poate imi datzi voi poze care sa le pun la bootscreen si la login :wink: .

Id'u meu e "ro_net12345" datzi add si zicetzi k suntetzi pt theme .

Cand o sa termin site'u si o sa il pun la download

o sa va anuntz

_yang31.05.2006 19:24

Asteptam...

Mirel_Radoi01.06.2006 16:49

Mie mi-a trmis theme-ul

e chiar marfa rau de tot

vrei sa pun o poza cu el?

Motanu D01.06.2006 17:30

Daca ai o poza pune-o, te rog !

DTP-Ludacris01.06.2006 18:51

imi merge DAR..nu in totalitate :P adik...ferestrele au ramas la fel...log in ,log out mere :lol:

Mirel_Radoi02.06.2006 20:31

desktop3xn.png

login0ut.png

 

Prima e desktopul

A doua e login

GORILA08.05.2011 09:12
Vrea cineva un theme de xp cu Steaua ? Cretzie personala . Daca da raspundezti la mesaj si mai vorbim.

eu vreau

 

bogdan87steaua28.11.2011 10:32

salut,

 

Da mi te rog si mie id tau pentru a-mi trimite tema.

 

Multumesc,