29.05.2006 11:25
Buna ziua,
Multumesc.
Buna ziua,
Multumesc.
Multimim pentru informatie.
E super gradi.
Am vazut-o, mi-a placut dotarea si curtea si mobilierul si culorile, se vede ca va intereseaza.
Bravo ! uite ca se poate si mai bine in gradinitele particulare.
Am mai vazut si altele ... case vechi si prafuite... nu mi-as da copilul acolo.
Aici il aduc din iulie.
Bravo inca o data!