FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gradinita Scooby and Friends

Shok29.05.2006 11:25

Buna ziua,

 

 

Multumesc.

armanovici29.05.2006 11:47

Multimim pentru informatie.

mamaDia27.06.2006 07:27

E super gradi.

Am vazut-o, mi-a placut dotarea si curtea si mobilierul si culorile, se vede ca va intereseaza.

Bravo ! uite ca se poate si mai bine in gradinitele particulare.

Am mai vazut si altele ... case vechi si prafuite... nu mi-as da copilul acolo.

Aici il aduc din iulie.

 

 

Bravo inca o data!