Conform unui cotidian britanic,in meciurile sustinute de Basel si Steaua in Anglia in Cupa UEFA,jucatorii celor doua echipa sustin ca s-a intamplat ceva in pauza.
Patronul nostru,JJ,a declarat ca unii jucatori s-au plans dupa meci si au declarat ca nu mai puteau sa alerge si parca vedeau mai multi adversari !!
