Ca stelisti ar trebui sa ii fim VESNIC recunoscatori lui Boloni pentru ce a facut la Steaua.
Cel mai bun mijlocas la inchidere pe care l-am avut vreodata..in culmea gloriei el si Stoica ar fi putut sa joace la orice mare echipa din Europa...au jucat la cea mai mare:Steaua Bucuresti!
Ma doare sufletul de fiecare data cand il vad pe Gigi cum ataca fosti jucatori emblematici ai Stelei doar pentru ca el este convins ca ii un personaj mitic,infailibil caruia toti trebuie sa i se arondeze.
Jigneste si departajeaza pe criterii etnice uitand ca acei pe care ii jigneste au contribuit enorm la imaginea Stelei in lume si la imaginea poporului roman!
Rusine celor care se leaga de faptul ca este maghiar,rusine celor care il aproba pe Gigi.
Gigi ar trebui sa stea deoparte de asemenea polemici.
Dar ce sa te mai astepti de la Gigi cand nu demult il facea papagal pe [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].