FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum a fost

George Stan22.10.2004 08:58

Cu noroc am invins

Puteti vedea pe site atmosfera filmata din tribune.

http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...les/article/957

Haita24.10.2004 03:59

Felicitari pentru victorie!

Virgil24.10.2004 06:31

De ce neaparat numai cu noroc ?

 

____________

 

cine întreaba de doua ori,nu greseste niciodata

George Stan25.10.2004 02:19
De ce neaparat numai cu noroc ?

 

Ok, reformulez: Cu daruire maxima, vointa si noroc, am invins.

 

:)

Virgil25.10.2004 04:49

Este exact ceea ce doream sa citesc ! :D

reddog29.10.2004 19:04

Daruire - da, noroc - la greu. :P

Oare veti avea in continuare noroc sau veti juca fara emotii?! Ce credeti. pe cine mai bateti: pe Parma, pe Bilbao sau pe Besiktas?

RED-WHITE FOREVER!

greco29.10.2004 20:23

Da... asta e explicatia traditionala a dinamovistilor... Ei nu sunt cu nimic mai prejos decat noi, dar... ce sa-i faci? Noi avem noroc, iar ei, saracutii, din contra! Cu sau fara noroc, am fost si suntem printre marile cluburi europene. Restul e praf in ochi.

reddog30.10.2004 17:04

Greco, ultima oara cand am vazut topul celor mai bune echipe din lume eram la ani lumina de voi... (erati pe 84, iar noi pe 47, rapiduletul nu era in top 300).Poate acum va mai apropiati si voi, daca iesiti din grupe.

FORZA Dinamo!

greco30.10.2004 19:11

Ha, ha, ha. Clasamentul cluburilor. Good one. Clasamentul asta se face pe baza meciurilor foarte recente, si nu urci foarte mult daca faci egal cu Juventus si Barcelona; o faci insa daca umilesti niste panarame de prin Insulele Feroe.

Intr-adevar... foaaaarte relevant. Voi ramaneti cu clasamentul cluburilor, la noi VINE VINE PRIMAVARA! :D

reddog30.10.2004 19:41

Sper sa nu fie o iarna eterna, macar la voi... De ca sa moara capra vecinului?

Virgil25.12.2004 11:44

Esti norocos.Ceea ce ai sperat s-a îndeplinit.A murit doar capra voastra.De unde o sa mai beti acum lapte?

reddog31.12.2004 19:10

MA FACI SA RAD! Eu nu beau lapte deloc, doar vin alb si rosu.

Virgil31.12.2004 22:25

Hai ca nu te cred .

reddog01.01.2005 16:43

Vorbesc cat se poate de serios, nu imi place laptele!!!! In schimb vinul da... :!:

Virgil01.01.2005 20:56

Imi amintesti de Tiberiu Ceia si cântecul sau.

"Mult îmi place vinul alb si fetele din Nadlac,

Mult îmi place vinul rosu si fetele din Lugoju",etc.

Bine,am înteles,vinul îti place,dar fetele?Iti plac? :lol:

reddog03.01.2005 20:12

Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:

De unde stii de cantecele de pe la noi???

serban2304.01.2005 05:54
Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:  

hahahaha...cool :lol:

Virgil04.01.2005 12:24

reddog a întrebat :

De unde stii de cantecele de pe la noi???

Raspuns :

De pe la sprituri,petreceri,de la radio,de la TV,etc.

Dar de ce nu m-ai întrebat daca stiu câte ceva despre fetele de pe la voi? :)

N-ai întrebat,nu raspund... :)

reddog04.01.2005 17:12

Ce stii tu despre fetele de la noi? Hai ca ma faci curios...

reddog04.01.2005 17:13
Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:  

hahahaha...cool :lol:

Pai normal ca imi plac fetele, nu????
serban2308.01.2005 12:09
Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:  

hahahaha...cool :lol:

Pai normal ca imi plac fetele, nu????

da ...pai si eu am zis ca e cool...a streight dog... :lol:

reddog09.01.2005 17:51

:mrgreen: !

George Stan12.01.2005 11:03

case closed. pentru asemenea discutii exista www.aberatii.ro