Cu noroc am invins
Puteti vedea pe site atmosfera filmata din tribune.
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...les/article/957
Cu noroc am invins
Puteti vedea pe site atmosfera filmata din tribune.
http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...les/article/957
Felicitari pentru victorie!
De ce neaparat numai cu noroc ?
____________
cine întreaba de doua ori,nu greseste niciodata
De ce neaparat numai cu noroc ?
Ok, reformulez: Cu daruire maxima, vointa si noroc, am invins.
![]()
Este exact ceea ce doream sa citesc ! ![]()
Daruire - da, noroc - la greu. ![]()
Oare veti avea in continuare noroc sau veti juca fara emotii?! Ce credeti. pe cine mai bateti: pe Parma, pe Bilbao sau pe Besiktas?
RED-WHITE FOREVER!
Da... asta e explicatia traditionala a dinamovistilor... Ei nu sunt cu nimic mai prejos decat noi, dar... ce sa-i faci? Noi avem noroc, iar ei, saracutii, din contra! Cu sau fara noroc, am fost si suntem printre marile cluburi europene. Restul e praf in ochi.
Greco, ultima oara cand am vazut topul celor mai bune echipe din lume eram la ani lumina de voi... (erati pe 84, iar noi pe 47, rapiduletul nu era in top 300).Poate acum va mai apropiati si voi, daca iesiti din grupe.
FORZA Dinamo!
Ha, ha, ha. Clasamentul cluburilor. Good one. Clasamentul asta se face pe baza meciurilor foarte recente, si nu urci foarte mult daca faci egal cu Juventus si Barcelona; o faci insa daca umilesti niste panarame de prin Insulele Feroe.
Intr-adevar... foaaaarte relevant. Voi ramaneti cu clasamentul cluburilor, la noi VINE VINE PRIMAVARA! ![]()
Sper sa nu fie o iarna eterna, macar la voi... De ca sa moara capra vecinului?
Esti norocos.Ceea ce ai sperat s-a îndeplinit.A murit doar capra voastra.De unde o sa mai beti acum lapte?
MA FACI SA RAD! Eu nu beau lapte deloc, doar vin alb si rosu.
Hai ca nu te cred .
Vorbesc cat se poate de serios, nu imi place laptele!!!! In schimb vinul da... :!:
Imi amintesti de Tiberiu Ceia si cântecul sau.
"Mult îmi place vinul alb si fetele din Nadlac,
Mult îmi place vinul rosu si fetele din Lugoju",etc.
Bine,am înteles,vinul îti place,dar fetele?Iti plac? :lol:
Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:
De unde stii de cantecele de pe la noi???
Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:
hahahaha...cool :lol:
reddog a întrebat :
De unde stii de cantecele de pe la noi???
Raspuns :
De pe la sprituri,petreceri,de la radio,de la TV,etc.
Dar de ce nu m-ai întrebat daca stiu câte ceva despre fetele de pe la voi? ![]()
N-ai întrebat,nu raspund... ![]()
Ce stii tu despre fetele de la noi? Hai ca ma faci curios...
Pai normal ca imi plac fetele, nu????Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:hahahaha...cool :lol:
Pai normal ca imi plac fetele, nu????Fetele imi plac si ele...Unele, depinde care. :lol:hahahaha...cool :lol:
da ...pai si eu am zis ca e cool...a streight dog... :lol:
:mrgreen: !
case closed. pentru asemenea discutii exista www.aberatii.ro