FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine ma ajuta si pe mine plss??

stelist_stelist22.05.2006 18:18

Am facut un "spot" publicitar format > MOVIE File < si vreau sa stiu in ce program il pot transforma in > AVI < sau > Video Clip <?