09.12.2021 16:45
Am creat acest topic sa discutam pe marginea meciului cu UTA Arad. Meci la care se presupune ca Becali ar fi intervenit la arbitrii sa avantajeze FCSB. A si recunoscut dealtfel. :"Ce a ajuns Becali hotul hotilor?". Pentru mine sa furi o echipa precum UTA Arad este ca si cum ai fura din Biserica.
