Dragi stelisti va propun un topic in care sa ne amintim de primul meci la care am asistat pe stadion in viata noastra de stelisti pentru a ne susține echipa favorită Steaua Bucuresti.
Voi incepe eu cu exemplul. A fost un meci de Cupa Steaua vs Dinamo pe 24.04.2002. Scorul spre dezamăgirea mea a fost unul defavorabil Stelei. 0-1 gol marcat de Claudiu Niculescu. Voi cauta si un articol din presa despre acest meci. Am rugămintea ca si voi in limita posibilităților sa încercați să găsiți un articol despre primul vostru meci pe Ghencea... FORZA Steaua BUCUREȘTI!
