29.01.2020 15:38
Hello guys,
Ce se întâmplă în ultima perioadă pe site? Discuții prea multe nu au fost, iar acum văd că nu se mai poate comenta pe articole. Echipa are nevoie de oameni care să comenteze, analizeze, propună idei.
Să ținem în viață discuțiile despre Steaua și atunci când nu sunt meciuri.
