Sambata, 11 mai 2019, de la ora 21:00, pe stadionul Municipal din Sf. Gheorghe:
Sepsi Olt Sport Klub - FCSB
FCSB se afla in plin tur de forta in acest retur al play-off-ului. Nu cred nici in ruptul capului ca nu va lupta cu toata forta, imaginatia si talentul pentru a obtine victoria.
Desi a facut o impresie buna in prima parte a campionatului, in play-of nu s-a mai ridicat la nivelul acelor prestatii. De aceea cred ca daca FCSB a plecat victorioasa din Banie, va obtine cele trei puncte side la Sepsi.
Probabil ca la acest meci va lipsi Gnohere, accidentat in meciul de la Craiova.
FORZA FCSB!
