Duminica, 17 martie 2017, de la 20: 30, pe stadionul "Marin Anastasovici":
Astra Giurgiu - FCSB
Un nou meci greu duminica in play-off. Fara cativa dintre titularii ei FCSB-ului ii va fi foarte greu si la Giurgiu. Becali tot indeparteaza jucatori din lot si aduce altii, problema ar fi insa antrenorul. Dica trebuia demis, dar trebuia adus unul mai bun decat Teja. Ce sa faca Teja la Giurgiu in fata Astrei dupa acest meci, cand el nu a putut trece de Dunarea, de Voluntari sau de Concordia.
Sa speram insa ca jucatorii se vor mobiliza, se vor darui si vor obtine un rezultat mai bun decat cel impotriva Viitorului.
Am pierdut locul 2, sper sa nu pierdem si locul 3.
De aceea sper sa reintre Pintilii si Man, doi jucatori care ar da mai multa greutate echipei noastre.
FORZA FCSB!
