Duminica, 16 decembrie 2018, de la ora 20:00, pe stadionul "Municipal" din Botosabi:
FC Botosani - FC FCSB
Cu Liviu Ciobotariu la timona Botosanii vor sa administreze primul esec din istorie echipei noastre. Personal cred ca si-au gasit un moment nepotrivit sa o faca, pentru ca in meciul trecut stelistii au demonstrat ca sunt in mare forma. 2-0 cu o fosta campioana aflata in grupul de play-out.
Nu contest ca Botosani va incerca, dar nu cred ca va reusi. Steaua va juca la victorie si mai mult ca sigur ca va face totul sa o obtina. Un rezultat egal nu ne-ar multumi acum cand le suflam ceferstilor in ceafa.
Hai ca suntem buni si putem obtine alte trei puncte acolo un se pune harta in cui.
Hai ai nostri! Hai FCSB!
