FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Botosani-FCSB 1-3 (1-2)

Virgil15.12.2018 16:39

Duminica, 16 decembrie 2018, de la ora 20:00, pe stadionul "Municipal" din Botosabi:

FC Botosani - FC FCSB

Cu Liviu Ciobotariu la timona Botosanii vor sa administreze primul esec din istorie echipei noastre. Personal cred ca si-au gasit un moment nepotrivit sa o faca, pentru ca in meciul trecut stelistii au demonstrat ca sunt in mare forma. 2-0 cu o fosta campioana aflata in grupul de play-out.

Nu contest ca Botosani va incerca, dar nu cred ca va reusi. Steaua va juca la victorie si mai mult ca sigur ca va face totul sa o obtina. Un rezultat egal nu ne-ar multumi acum cand le suflam ceferstilor in ceafa.

Hai ca suntem buni si putem obtine alte trei puncte acolo un se pune harta in cui.

Hai ai nostri! Hai FCSB!

Virgil15.12.2018 16:43

Brigada de arbitri si observatorul:

 

A: Bîrsan Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
    A1: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
    A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) 
 
    R1: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti) 
R2: ( - )
    Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ)