Duminica, 09 decembrie 2019, de la ora 20:00, pe Arena Nationala:
FCSB - Viitorul Constanta
Umilita in etapa trecuta FCSB va incerca sa treaca de Viitorul, 0-0 cu Gaz Metan la pauza, 2-2 final, in aceeasi etapa.
Din cate am inteles de la Dica, nu e suparat pe jucatori care s-au menajat pentru a nu se accidenta pe terenul inghetat al celor de la Sepsi. Viitorul in schimb a jucat pe varfuri dupa cum spune Gheorghe Hagi. Cu alte cuvinte in loc sa joace fotbal au facut balet.
Meci greu pentru FCSB, impotriva unei echipe care stie sa joace fotbal. Meciul se va disputa pe fostul "23 August" daca site-ul oficial al vicecampioanei nu minte. Ar fi bine, macar ar juca pe stadionul pe care spectatorii o iubesc si o sustin.
Normal ar trebui sa batem, dar sa nu surprinda pe nimeni daca Viitorul va fi o piatra tare.
FORZA Steaua!
