Duminica, 2225 noiembrie de la ora 20:30, pe stadionul "Emil Alexandrescu" din Iasi,
Politehica Iasi - FC FCSB
Atacul ros-albastrilor va juca fara Gnohere, eliminat cu cartonas rosu in meciul din ultima etapa cu Dinamo. Va fi o pierdere grea fiindca bizonul e principalul marcator al echipei.
Trebuie sa remarc ca intotdeauna am avut meciuri grele cu Iasiul, o echipa artagoasa si frenetica, condusa de un antrenor _ FL. Stoican - un tip vulcanic.
Amintesc ca in etapa care a trecut Poli Iasi a invins la Giurgiu cu 2-1 pe fosta campioana Astra.
Asteptam o revenire a ros-albastrilor, cu un joc alert.
FORZA FCSB!
