Duminica, 02 septembrie 2018, de la ora 21:30, pe stadionul "Anghel Iordanescu" din Voluntari:
FCSB - FC Botosani
Dupa ratarea calificarii in grupele Europa League, FCSB va juca la Voluntari meciul cu Botosani, probabil cu acelasi titular in poarta.
Nu spun ca nu i-am bate pe moldoveni, dar sa-l vezi in poarta pe cel care ne-a mancat meciul anterior, e cam greu de inghitit. Nu cunosc motivul pentru care ros-albastrii vor juca la Voluntari, dar pot sa intuiesc ca nu va mai veni nimeni sa-l vada. Sau ca Primaria s-a apucat sa schimbe gazonul. Sau sa-l repare.
In sfarsit, sa auzim de bine ca de vazut...
