Dupa infrangerea la un scor nemeritat de la Viena, a venit vremea ca ros-albastrii sa joace pe terenul propriu. Ma gandesc ca le vom putea da si FCSB vreo trei-patru boabe, gandindu-ma ca Slovan Bratislava - o echipa mai slaba - i-a batut cu doi la unu peteren propriu.
AU dat la Ovidiu patru goluri mai mult cu rezervele, le putem da si lor patru cu echipa completa.
Sunt convins ca echipa va fi bine motivata pentru o victorie la macar doua goluri diferenta. Se stie ca golul nostru din deplasare valoreaza cat doua pe teren propriu. Asta inseamna ca 2-0 ar fi un scor care ne-ar asigura calificarea in grupe. Sunt convins ca se poate. Jucatorii nostri sunt mai tehnici.
Joi, 30 august 2018, de la 21:30, pe Arena Nationala:
FCSB _ Rapid Viena
FORZA FCSB!

