FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi suntem Romania

mereu_fcsb05.04.2018 11:48

Cu totii stim ca Steaua este cea mai iubita echipa din Romania. De asemenea, mai stim ca stam cam prost la capitolul marketing.

Pentru asta propun ca in urmatoarea perioada, la meciurile de acasa, pe fiecare scan sa fie cate un fular/esarfa/steag/ceva cu noua sigla. Sau, de ce nu, cu tricolorul. Vad ca multi au uitat ce insemnam noi in tara asta si ma gandeam ca ar trebui sa le reamintim.

danielac12.04.2018 09:21

speram ca pe stadion sa mergem din ce in ce mai multi si sa ne sustinem echipa, mai ales ca au aparut tot felul de "povesti cu clone" :)